Södertällje vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

Euro Cup 2018/2019

Södertällje
Artego Bydgoszcz
63 - 85
Final Score
1 2 3 4 DO W
Södertällje 4 20 19 20 - 63
Artego Bydgoszcz 21 24 24 18 - 85
ZBI
30
AST
16
PRZ
6
BLK
2
FAU
13
ZBI
37
AST
29
PRZ
9
BLK
10
FAU
8
Statystyki Meczu
37.9%
Skuteczność rzutów z gry
40.9%
Skuteczność rzutów za 3
66.7%
Skuteczność rzutów osobistych
52.9%
Skuteczność rzutów z gry
31.3%
Skuteczność rzutów za 3
66.7%
Skuteczność rzutów osobistych

Södertällje

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 63301662256637.992240.94666.710201313

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Tamara Radočajrozgrywająca / rzucająca10560051145.5010.00001411
5Katarzyna Kocajśrodkowa00000010.00000000000
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa742003837.5010.01250.02222
8Elżbieta Międzikrzucająca15241061346.23837.50000211
10Dragana Stankovićśrodkowa1873178988.90002366.72511
13Julie McBriderozgrywająca11811404850.01333.322100.01751
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa930003650.00003475.02100
17Ziomara Morrisonśrodkowa / silna skrzydłowa15612371070.01250.00000611
24Paulina Kuczyńskaniska skrzydłowa000000000000000000
31Monica Engelmanrzucająca / niska skrzydłowa02210020.0010.0010.00201
 Suma 853729910366852.951631.381266.7829118

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
1 listopada 2018 (czwartek) 19:00 Euro Cup 2018/2019 2