Basket 90 Gdynia vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
65 - 59
Final Score
1 2 3 4 DO W
Arka Gdynia 17 12 16 20 - 65
Artego Bydgoszcz 9 19 13 18 - 59
ZBI
33
AST
16
PRZ
7
BLK
7
FAU
19
ZBI
29
AST
16
PRZ
6
BLK
3
FAU
15
Statystyki Meczu
43.9%
Skuteczność rzutów z gry
17.6%
Skuteczność rzutów za 3
75.0%
Skuteczność rzutów osobistych
33.9%
Skuteczność rzutów z gry
30.0%
Skuteczność rzutów za 3
88.9%
Skuteczność rzutów osobistych

Filmy

Transmisja meczu Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Energa Basket Liga Kobiet 3. Mecz 1 rundy play-off)

Gepostet von Basket 90 Gdynia am Samstag, 7. April 2018

Arka Gdynia

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 65331677255743.931717.6121675.07261219

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca12262041428.6020.044100.00221
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa551202728.6010.01250.00522
8Elżbieta Międzikrzucająca1353003650.03560.04580.00524
10Dragana Stankovićśrodkowa16721361154.500044100.03414
11Denesha Stallworthśrodkowa222101616.70000001103
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa21100010.000022100.00111
13Julie McBriderozgrywająca01100030.0010.00000110
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa730003560.000011100.01210
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa230001616.7010.00001210
 Suma 59291663205933.931030.0161888.96231115

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
7 kwietnia 2018 (sobota) 16:00 EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A 3