Basket 90 Gdynia vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
65 - 59
Final Score
1 2 3 4 DO W
Arka Gdynia 17 12 16 20 - 65
Artego Bydgoszcz 9 19 13 18 - 59
ZBI
33
AST
16
PRZ
7
BLK
7
FAU
19
ZBI
29
AST
16
PRZ
6
BLK
3
FAU
15
Statystyki Meczu
43.9%
Skuteczność rzutów z gry
17.6%
Skuteczność rzutów za 3
75.0%
Skuteczność rzutów osobistych
33.9%
Skuteczność rzutów z gry
30.0%
Skuteczność rzutów za 3
88.9%
Skuteczność rzutów osobistych

Filmy

Transmisja meczu Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz (Energa Basket Liga Kobiet 3. Mecz 1 rundy play-off)

Gepostet von Basket 90 Gdynia am Samstag, 7. April 2018

Arka Gdynia

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
6501677255703170121607261219

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neill12262041428.6020.044100.00221
7Agnieszka Szott-Hejmej551202728.6010.01250.00522
8Elżbieta Międzik1353003650.03560.04580.00524
10Dragana Stanković16721361154.500044100.03414
11Denesha Stallworth222101616.70000001103
12Julia Adamowicz21100010.000022100.00111
13Julie McBride01100030.0010.00000110
14Karolina Poboży730003560.000011100.01210
63Justyna Żurowska-Cegielska230001616.7010.00001210
 Suma59291663205933.931030.0161888.96231115

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
7 kwietnia 2018 (sobota) 16:00 EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A 3

Poprzednie spotkania

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
91 - 86
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
67 - 72
Final Score

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
92 - 85
Final Score

EBLK 2017/2018

Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
73 - 75
Final Score