Artego Bydgoszcz vs Södertällje

Wyniki

Euro Cup 2018/2019

Artego Bydgoszcz
Södertällje
79 - 43
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 28 17 21 13 - 79
Södertällje 14 6 13 10 - 43
ZBI
37
AST
17
PRZ
12
BLK
8
FAU
9
ZBI
36
AST
9
PRZ
2
BLK
0
FAU
19
Statystyki Meczu
46.3%
Skuteczność rzutów z gry
38.1%
Skuteczność rzutów za 3
81.8%
Skuteczność rzutów osobistych
30.5%
Skuteczność rzutów z gry
20.0%
Skuteczność rzutów za 3
66.7%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

Artego Bydgoszcz pokonało szwedzki zespół Sodertalje 79:43 w 5 kolejce rozgrywek Eurocup Women.

Artego które było zdecydowanym faworytem tego meczu, rozpoczęło co prawda planowo od prowadzenia 5:0, jednak w kolejnych minutach zespół gości okazał się równorzędnym przeciwnikiem dla naszych koszykarek tocząc wyrównany pojedynek. Obraz gry zmienił się dopiero po serii trzypunktowych rzutów Elżbiety Międzik i Julie McBride, kiedy to pod koniec pierwszej kwarty przewaga Artego wzrosła do 8 punktów (20:12). Od tego momentu nasz zespół dyktował warunki na parkiecie i z każdą minutą coraz pewniej zmierzał po zwycięstwo. Była to trzecia wygrana naszej drużyny w tej edycji europejskich rozgrywek. Przed ostatnia kolejką Artego z bilansem 3 zwycięstw i 2 porażek zajmuje 3 miejsce w grupie A.

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Tamara Radočaj921104757.1010.011100.01121
5Katarzyna Kocaj020000000000000200
7Agnieszka Szott-Hejmej11412041330.8050.03475.01301
8Elżbieta Międzik13132151241.73650.00000110
10Dragana Stanković15154246966.70003475.06931
13Julie McBride1324005683.33475.00000211
14Karolina Poboży672222540.000022100.02511
17Ziomara Morrison9313141136.41250.00000312
21Paulina Niedziółka300001250.011100.00000000
24Paulina Kuczyńska01100020.0020.00000122
 Suma793717128316746.382138.191181.81027119

Södertällje

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
43092018590525023011252319

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
6 grudnia 2018 (czwartek) 18:00 Euro Cup 2018/2019 5

Poprzednie spotkania

Euro Cup 2018/2019

Södertällje
Artego Bydgoszcz
63 - 85
Final Score