Artego Bydgoszcz vs CCC Polkowice

Wyniki

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
58 - 63
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 20 13 12 13 - 58
CCC Polkowice 24 13 8 18 - 63
ZBI
25
AST
12
PRZ
10
BLK
2
FAU
15
ZBI
29
AST
10
PRZ
10
BLK
2
FAU
20
Statystyki Meczu
43.4%
Skuteczność rzutów z gry
25.0%
Skuteczność rzutów za 3
66.7%
Skuteczność rzutów osobistych
51.0%
Skuteczność rzutów z gry
15.4%
Skuteczność rzutów za 3
64.7%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

W drugim meczu finałowym Energa Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz uległo CCC Polkowice 58:63.
Artego rozpoczęło od prowadzenia 5:2 po skutecznych akcjach podkoszowych Dragany Stankovic i Denneshy Stallworth. Niestety w kolejnych minutach bydgoszczanki nie były w stanie przebić się przez obronę CCC. Przyjezdne zdobyły kolejne 10 punktów z rzędu, łatwo pod kosz przedostawały się Temitope Fagbenle oraz Miljana Bojovic i po 5 minutach gry to goście prowadzili 12:5. Drużyna gości długo utrzymywała dystans punktowy głównie dzięki skutecznym w ataku Clark i Bojovic. Do przerwy CCC prowadziło 37:33.
Po przerwie sytuacja na parkiecie zmieniła się na korzyść gospodyń, kiedy to po czwartym faulu z boiska zeszła Fagbenle. Artego wykorzystało ten fakt nie pozwalając "pomarańczowym" na zdobywanie łatwych punktów spod kosza i przed decydującą odsłoną doprowadziło do remisu 45:45. Szala zwycięstwa ważyła się do końca spotkania. Jeszcze na 3 minuty przed ostatnim gwizdkiem na tablicy był remis, jednak na niecelne rzuty osobiste Clark, nie udało się odpowiedzieć trafieniem Dragany Stankovic i ostatecznie to CCC wywiozło z Bydgoszczy drugie zwycięstwo w serii finałowej.

Transmisja z meczu dostępna TUTAJ

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca322101812.5040.011100.00232
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa931303742.91425.022100.00313
8Elżbieta Międzikrzucająca603002728.62540.00000000
10Dragana Stankovićśrodkowa13923251145.50003742.91834
11Denesha Stallworthśrodkowa14600071163.60000000610
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa000000000000000000
13Julie McBriderozgrywająca934103650.01333.322100.01245
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa420202366.70000001101
 Suma 582512102235343.441625.081266.73221215

CCC Polkowice

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 632910102254951.021315.4111764.74251520

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
27 kwietnia 2018 (piątek) 18:45 EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ 2