Artego Bydgoszcz vs Basketball Nymburk

Wyniki

Euro Cup 2018/2019

Artego Bydgoszcz
Basketball Nymburk
93 - 66
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 22 31 21 19 - 93
Basketball Nymburk 14 17 18 17 - 66
ZBI
27
AST
23
PRZ
12
BLK
6
FAU
12
ZBI
31
AST
14
PRZ
7
BLK
1
FAU
20
Statystyki Meczu
61.3%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
82.4%
Skuteczność rzutów osobistych
43.1%
Skuteczność rzutów z gry
30.0%
Skuteczność rzutów za 3
66.7%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

W rewanżowym meczu pierwszej rundy play off rozgrywek EuroCup, Artego pewnie pokonało czeski zespół Basketball Numburk 93:66. Mecz rozpoczął się niespodziewanie od punktów gości, jednak jak się później okazało było to jedyne dziś prowadzenie czeskiej drużyny. W kolejnych minutach nasz zespół w pełni kontrolował przebieg spotkania i sytuację na parkiecie. Po 6 minutach gry Artego prowadziło 16:2 wykorzystując błędy w ataku, oraz nieskuteczne rzuty gości. Przyjezdnym przed końcem pierwszej kwarty udało się jeszcze odrobić część strat i zejść na przerwę przy wyniku 22:14, ale już w drugiej odsłonie przewaga bydgoszczanek szybko wzrosła do 20 punktów co pozwoliło na spokojne kontrolowanie przebiegu meczu. W kolejnej rundzie nasz zespół czeka dwumecz z węgierskim KSC Szekszard. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Bydgoszczy 24 stycznia, a rewanż na wyjeździe 31 stycznia.

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Tamara Radočaj922004757.11250.00000211
5Katarzyna Kocaj610003475.0000010.01000
7Agnieszka Szott-Hejmej1134104666.7010.033100.01201
8Elżbieta Międzik1002104850.02450.00000000
10Dragana Stanković12732561060.00000001623
13Julie McBride7284033100.00001250.00220
14Karolina Poboży861002450.000044100.02411
17Ziomara Morrison1531107977.800011100.01203
21Paulina Niedziółka00100010.00000000000
22Alexis Hornbuckle1031113837.5020.04580.00342
24Paulina Kuczyńska5002022100.000011100.00011
 Suma932723126386261.33933.3141782.46211112

Basketball Nymburk

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
660147128650620046014171620

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
10 stycznia 2019 (czwartek) 18:00 Euro Cup 2018/2019 2 (3)

Poprzednie spotkania

Euro Cup 2018/2019

Basketball Nymburk
Artego Bydgoszcz
66 - 72
Final Score