1KS Ślęza Wrocław vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 PÓŁFINAŁ A

1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
61 - 67
Final Score
1 2 3 4 DO W
1KS Ślęza Wrocław 16 17 17 11 - 61
Artego Bydgoszcz 12 17 16 22 - 67
ZBI
31
AST
15
PRZ
7
BLK
1
FAU
22
ZBI
33
AST
16
PRZ
5
BLK
3
FAU
15
Statystyki Meczu
39.3%
Skuteczność rzutów z gry
25.0%
Skuteczność rzutów za 3
86.7%
Skuteczność rzutów osobistych
42.9%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
80.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Filmy

1KS Ślęza Wrocław

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 6311571225639.341625.0131586.76251422

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca15731051533.31333.344100.01633
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa01110030.0020.00000121
8Elżbieta Międzikrzucająca602002366.722100.00000011
10Dragana Stankovićśrodkowa19822271163.60005683.32614
11Denesha Stallworthśrodkowa17820161250.00005683.34442
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa00000010.00000000002
13Julie McBriderozgrywająca17600040.0020.01250.01602
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa920104757.10001250.00210
 Suma 67331653245642.93933.3162080.08251215

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
19 kwietnia 2018 (czwartek) 19:00 EBLK PLAY-OFF 2017/2018 PÓŁFINAŁ A 4