1KS Ślęza Wrocław vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 PÓŁFINAŁ A

1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
79 - 85
Final Score
1 2 3 4 DO W
1KS Ślęza Wrocław 16 19 24 20 - 79
Artego Bydgoszcz 20 23 20 22 - 85
ZBI
25
AST
21
PRZ
5
BLK
1
FAU
20
ZBI
30
AST
24
PRZ
6
BLK
0
FAU
17
Statystyki Meczu
52.7%
Skuteczność rzutów z gry
35.0%
Skuteczność rzutów za 3
77.8%
Skuteczność rzutów osobistych
50.8%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
100.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

Filmy

1KS Ślęza Wrocław

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 79252151295552.772035.0141877.85201320

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca1231303933.300066100.00321
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa1551105771.4020.055100.01401
8Elżbieta Międzikrzucająca844003560.02450.00000402
10Dragana Stankovićśrodkowa18522081553.300022100.01414
11Denesha Stallworthśrodkowa1643007977.800022100.03121
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa00000030.0010.00000001
13Julie McBriderozgrywająca10213003837.52450.022100.00222
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa670003742.9010.00003405
 Suma 85302460326350.841233.31717100.0822717

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
18 kwietnia 2018 (środa) 19:00 EBLK PLAY-OFF 2017/2018 PÓŁFINAŁ A 3