Artego Bydgoszcz vs 1KS Ślęza Wrocław

Wyniki

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
52 - 58
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 17 10 10 15 - 52
1KS Ślęza Wrocław 23 9 15 11 - 58
ZBI
34
AST
13
PRZ
6
BLK
12
FAU
21
ZBI
32
AST
12
PRZ
8
BLK
1
FAU
15
Statystyki Meczu
36.7%
Skuteczność rzutów z gry
23.8%
Skuteczność rzutów za 3
78.6%
Skuteczność rzutów osobistych
21.9%
Skuteczność rzutów z gry
27.3%
Skuteczność rzutów za 3
63.6%
Skuteczność rzutów osobistych

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca04300070.0030.00002212
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa522001333.31333.322100.00201
8Elżbieta Międzikrzucająca431112825.0050.00000322
10Dragana Stankovićśrodkowa950074666.70001250.01413
11Denesha Stallworthśrodkowa851023933.300022100.01401
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa210211520.0020.00000124
13Julie McBriderozgrywająca2086205955.64850.06875.00862
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa2300011100.00000001213
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa2301111100.00000001223
 Suma 523413612184936.752123.8111478.66281521

1KS Ślęza Wrocław

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki 1KS Ślęza Wrocław-000000000000000000
 Suma 58321281146421.931127.371163.61022715

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
10 grudnia 2017 (niedziela) 17:00 EBLK 2017/2018 12