KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2017/2018

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
60 - 80
Final Score
1 2 3 4 DO W
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 24 10 13 13 - 60
Artego Bydgoszcz 20 16 20 24 - 80
ZBI
33
AST
14
PRZ
4
BLK
2
FAU
15
ZBI
30
AST
23
PRZ
10
BLK
1
FAU
16
Statystyki Meczu
36.4%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
76.5%
Skuteczność rzutów osobistych
47.6%
Skuteczność rzutów z gry
53.8%
Skuteczność rzutów za 3
81.3%
Skuteczność rzutów osobistych

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec-000000000000000000
 Suma 60331442205536.472133.3131776.57262215

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca23452081361.53560.044100.00400
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa8310033100.011100.01250.01221
8Elżbieta Międzikrzucająca1113004580.03475.00000102
10Dragana Stankovićśrodkowa15612071258.30001250.01513
11Denesha Stallworthśrodkowa1042104944.400022100.02222
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa31110010.0010.03475.00100
13Julie McBriderozgrywająca468302728.6020.00000624
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa03000060.00000001203
25Sylwia Bujniakrozgrywająca / rzucająca010000000000000100
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa612112728.600022100.00131
 Suma 803023101306347.671353.8131681.35251016

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
18 listopada 2017 (sobota) 17:00 EBLK 2017/2018 9