Artego Bydgoszcz vs Enea AZS Poznań

Wyniki

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
79 - 72
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 16 27 22 14 - 79
Enea AZS Poznań 23 22 13 4 - 72
ZBI
45
AST
19
PRZ
6
BLK
6
FAU
19
ZBI
40
AST
13
PRZ
8
BLK
0
FAU
24
Statystyki Meczu
41.7%
Skuteczność rzutów z gry
38.1%
Skuteczność rzutów za 3
57.9%
Skuteczność rzutów osobistych
34.3%
Skuteczność rzutów z gry
37.0%
Skuteczność rzutów za 3
69.6%
Skuteczność rzutów osobistych

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca17443071546.71333.32366.71311
5Katarzyna Kocajśrodkowa000000000000000000
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa863113560.011100.011100.02422
8Elżbieta Międzikrzucająca1140104944.43650.00001302
10Dragana Stankovićśrodkowa4120052633.30000007524
11Denesha Stallworthśrodkowa16411071450.00002366.74002
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa13100051050.03742.9010.00111
13Julie McBriderozgrywająca848001812.5040.061154.51352
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa001000000000000002
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa2102001616.70000003703
 Suma 79451966307241.782138.1111957.919261119

Enea AZS Poznań

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki Enea AZS Poznań-000000000000000000
 Suma 72401380236734.3102737.0162369.611291524

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
22 października 2017 (niedziela) 17:00 EBLK 2017/2018 6