Artego Bydgoszcz vs CCC Polkowice

Wyniki

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
92 - 80
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 26 26 22 18 - 92
CCC Polkowice 22 22 12 24 - 80
ZBI
33
AST
24
PRZ
9
BLK
6
FAU
17
ZBI
31
AST
9
PRZ
7
BLK
0
FAU
18
Statystyki Meczu
52.2%
Skuteczność rzutów z gry
29.6%
Skuteczność rzutów za 3
92.3%
Skuteczność rzutów osobistych
46.2%
Skuteczność rzutów z gry
36.4%
Skuteczność rzutów za 3
75.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca10710031030.0040.044100.01601
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa01010020.0010.00000111
8Elżbieta Międzikrzucająca17410061346.251241.70000413
10Dragana Stankovićśrodkowa1364166966.700011100.03324
11Denesha Stallworthśrodkowa255320101376.90005683.31422
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa920103475.01250.022100.01110
13Julie McBriderozgrywająca124144051338.52825.00001333
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa641003560.00000002213
 Suma 92332496366952.282729.6121392.39241117

CCC Polkowice

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki CCC Polkowice-000000000000000000
 Suma 8031970306546.282236.4121675.08231618

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
7 października 2017 (sobota) 17:00 EBLK 2017/2018 4