TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2017/2018

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Artego Bydgoszcz
61 - 103
Final Score
1 2 3 4 DO W
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 22 10 20 9 - 61
Artego Bydgoszcz 26 34 23 20 - 103
ZBI
21
AST
13
PRZ
4
BLK
0
FAU
23
ZBI
32
AST
25
PRZ
7
BLK
4
FAU
19
Statystyki Meczu
40.7%
Skuteczność rzutów z gry
18.2%
Skuteczność rzutów za 3
68.8%
Skuteczność rzutów osobistych
65.5%
Skuteczność rzutów z gry
42.9%
Skuteczność rzutów za 3
91.3%
Skuteczność rzutów osobistych

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 Suma6101340245902110111609121423

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neill1024205862.5020.00000201
7Agnieszka Szott-Hejmej12410133100.000066100.01302
8Elżbieta Międzik754113650.01425.00000500
10Dragana Stanković1560125771.400055100.00614
11Denesha Stallworth1551005955.600055100.01424
12Julia Adamowicz1904007887.54580.01250.00010
13Julie McBride1037203650.01333.333100.00332
14Karolina Poboży720003560.00001250.02001
25Sylwia Bujniak003000000000000022
63Justyna Żurowska-Cegielska851104666.70000002313
 Suma103322574385865.561442.9212391.36261019

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
4 października 2017 (środa) 17:00 EBLK 2017/2018 3