Widzew Łódź vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2017/2018

Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
51 - 87
Final Score
1 2 3 4 DO W
Widzew Łódź 12 13 15 11 - 51
Artego Bydgoszcz 24 19 16 28 - 87
ZBI
28
AST
8
PRZ
4
BLK
1
FAU
16
ZBI
25
AST
24
PRZ
11
BLK
3
FAU
19
Statystyki Meczu
36.7%
Skuteczność rzutów z gry
23.1%
Skuteczność rzutów za 3
54.5%
Skuteczność rzutów osobistych
59.1%
Skuteczność rzutów z gry
35.0%
Skuteczność rzutów za 3
66.7%
Skuteczność rzutów osobistych

Widzew Łódź

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki Widzew Łódź-000000000000000000
 Suma 5128841184936.731323.1122254.511171716

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca1410106966.72450.00000111
5Katarzyna Kocajśrodkowa222001250.00000001100
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa325201250.0010.011100.00210
8Elżbieta Międzikrzucająca624103742.9040.00000211
10Dragana Stankovićśrodkowa17521181172.70001250.02302
11Denesha Stallworthśrodkowa1231106875.00000001212
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa11012041040.03742.90000004
13Julie McBriderozgrywająca557202366.71250.00001433
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa830124757.10000001203
24Paulina Kuczyńskaniska skrzydłowa000000000000000000
25Sylwia Bujniakrozgrywająca / rzucająca3100011100.011100.00000121
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa612003650.0010.00000112
 Suma 872524113396659.172035.02366.76191019

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
22 września 2017 (piątek) 17:00 EBLK 2017/2018 1