CCC Polkowice vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

Puchar Polski 2017/2018

CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
68 - 77
Final Score
1 2 3 4 DO W
CCC Polkowice 25 20 14 9 - 68
Artego Bydgoszcz 17 21 19 20 - 77
ZBI
26
AST
20
PRZ
4
BLK
2
FAU
16
ZBI
29
AST
19
PRZ
4
BLK
5
FAU
21
Statystyki Meczu
45.3%
Skuteczność rzutów z gry
35.7%
Skuteczność rzutów za 3
66.7%
Skuteczność rzutów osobistych
48.1%
Skuteczność rzutów z gry
73.3%
Skuteczność rzutów za 3
77.8%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

[sc name=”artego-wisla”]

CCC Polkowice

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki CCC Polkowice-000000000000000000
 Suma 63262042245345.351435.7101566.7521416

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca956103837.50003650.00514
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa00000020.0010.00000001
8Elżbieta Międzikrzucająca942103650.033100.00001313
10Dragana Stankovićśrodkowa10501551050.00000001412
11Denesha Stallworthśrodkowa831003742.900022100.00304
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa610002450.02450.00000101
13Julie McBriderozgrywająca25610006875.06785.77887.50602
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa1050104944.400022100.01414
 Suma 77291945265448.1111573.3141877.8326421

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon
20 stycznia 2018 (sobota) 17:00 Puchar Polski 2017/2018