0%
0%
0%

Podsumowanie

Artego Bydgoszcz pokonało we własnej hali ENEA AZS Poznań 94:56. Mecz od pierwszych minut układał się pod dyktando Artego. Już po 4 minutach bydgoszczanki prowadziły 12:0 rzucając na bardzo wysokiej skuteczności. Przyjezdne miały duże problemy z przebiciem się przez defensywę gospodyń i wypracowaniem dogodnych pozycji. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 31:10. W drugiej części przyjezdne trochę poprawiły swoje konto punktowe m.in. po kilku ładnych indywidualnych aukcjach Marty Nowickiej, jednak Artego utrzymało wysoką przewagę dzięki dobrej skuteczności w rzutach z dystansu. Po przerwie ENEA AZS lepiej rozpoczęła grę prowadząc 4:0, Artego oddało kilka niecelnych rzutów, jednak w kolejnych minutach gospodynie odzyskały inicjatywę znów powiększając różnicę punktową na swoją korzyść.

ARTEGO Bydgoszcz vs ENEA AZS Poznań. Konferencja

Po meczu 16.kolejki Energa Basket Liga Kobiet z ENEA AZS Poznań trenerzy i zawodniczki powiedziały nieco o tym pojedynku jak i planach i zadaniach na najbliższy czas