Artego Bydgoszcz vs Energa Toruń

Wyniki

EBLK 2019/2020

Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
92 - 60
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 26 28 20 18 - 92
Energa Toruń 16 15 16 13 - 60
ZBI
33
AST
24
PRZ
10
BLK
1
FAU
10
ZBI
19
AST
20
PRZ
11
BLK
0
FAU
12
Statystyki Meczu
59.3%
Skuteczność rzutów z gry
45.8%
Skuteczność rzutów za 3
91.7%
Skuteczność rzutów osobistych
40.7%
Skuteczność rzutów z gry
39.1%
Skuteczność rzutów za 3
70.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Podsumowanie

Derby dla Artego! W meczu 7 kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz pokonało Energię Toruń 92:60. Już po 2 minutach meczu Artego prowadziło 7:0 grając bardzo skutecznie i dobrze w defensywie. Torunianki pierwsze punkty zdobyły po rzutach z dystansu Tatiany Grigorjewej i Emilii Tlumak. Znakomitą partię w bydgoskim zespole rozgrywała kapitan Elżbieta Międzik, która do przerwy miała na koncie już 19 punktów. Artego dominowało na parkiecie pod każdym względem, pod koszem na obu tablicach świetnie spisywała się Laura Miškinienė, a na obwodzie gospodynie często raziły kosz Katarzynek trafieniami z dystansu. Bydgoskie zawodniczki z równą łatwością przedzierały się pod kosz dorzucając kolejne punkty. Do przerwy Artego prowadziło 54:31. Po przerwie przewaga gospodyń nadal rosła, a dobrą partię rozgrywała Brianna Kiesel, notując kilka przechwytów. W ostatnich minutach debiut na parkietach ekstraklasy zaliczyła kolejna bydgoska wychowanka Wiktoria Zasada. Warto podkreślić że cały mecz miał bardzo czysty przebieg, a obie drużyny popełniły bardzo mało fauli. Artego po dzisiejszym zwycięstwie awansowało na pozycję wicelidera, a w sobotę we własnej hali zmierzy się z liderem Arką Gdynia.

Artego vs Energa konferencja

Łapcie pomeczową konferencję z Energa Toruń 🏀👇🏻Już w sobotę mecz z Basket Women Arka Gdynia, bądźcie z nami o 19:10 w hali Arena!✊🏻#teamArteGo

Opublikowany przez Artego Bydgoszcz Środa, 11 grudnia 2019

galerię z meczu znajdziecie TUTAJ

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Jennifer O’Neill16341071258.32450.00001202
1Agata Świątkowska022000000000000200
3Brianna Kiesel835204666.70000000333
8Elżbieta Międzik251200101471.45862.50000110
11Kateryna Rymarenko541111714.31616.722100.01340
12Roksana Sobiech000100000000000000
13Wiktoria Zasada210000000002366.70100
14Karolina Poboży1560005771.400055100.01532
21Laura Miškinienė81394033100.000022100.06720
25Karina Michałek13011051050.03650.00000013
 Suma923324101355959.3112445.8111291.79241410

Energa Toruń

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
6002011022540923071004151312

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
11 grudnia 2019 (środa) 18:00 EBLK 2019/2020 7

Poprzednie spotkania

EBLK 2018/2019

Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
77 - 83
Final Score

EBLK 2018/2019

Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
77 - 70
Final Score

EBLK 2017/2018

Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
76 - 85
Final Score

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
94 - 64
Final Score