Enea AZS Poznań vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2019/2020

Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
46 - 86
Final Score
1 2 3 4 DO W
Enea AZS Poznań 20 13 4 9 - 46
Artego Bydgoszcz 20 21 27 18 - 86
ZBI
32
AST
10
PRZ
4
BLK
2
FAU
17
ZBI
29
AST
24
PRZ
9
BLK
1
FAU
18
Statystyki Meczu
32.0%
Skuteczność rzutów z gry
36.4%
Skuteczność rzutów za 3
52.6%
Skuteczność rzutów osobistych
52.5%
Skuteczność rzutów z gry
53.3%
Skuteczność rzutów za 3
93.3%
Skuteczność rzutów osobistych

Enea AZS Poznań

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4601042165004110101909232017

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Jennifer O’Neill9560041136.41250.00000522
3Brianna Kiesel2013107977.822100.044100.00102
8Elżbieta Międzik732002450.01333.322100.00301
10Wiktoria Sobiech3000011100.011100.00000010
11Kateryna Rymarenko16544171163.62450.00000514
12Roksana Sobiech00000010.00000000000
14Karolina Poboży731102728.600033100.01205
21Laura Miškinienė191160071258.3010.05683.301113
25Karina Michałek512302540.01250.00000111
 Suma86292491326152.581553.3141593.3128618

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
27 października 2019 (niedziela) 17:00 EBLK 2019/2020 5

Poprzednie spotkania

EBLK 2018/2019

Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
75 - 81
Final Score

EBLK 2018/2019

Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
92 - 75
Final Score

EBLK 2017/2018

Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
48 - 68
Final Score

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
79 - 72
Final Score