Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2019/2020

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
62 - 78
Final Score
1 2 3 4 DO W
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 22 14 6 20 - 62
Artego Bydgoszcz 15 24 26 13 - 78
ZBI
27
AST
14
PRZ
2
BLK
3
FAU
13
ZBI
35
AST
21
PRZ
7
BLK
2
FAU
15
Statystyki Meczu
38.2%
Skuteczność rzutów z gry
41.7%
Skuteczność rzutów za 3
76.9%
Skuteczność rzutów osobistych
42.9%
Skuteczność rzutów z gry
70.0%
Skuteczność rzutów za 3
89.5%
Skuteczność rzutów osobistych

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
62014232155010240101306211013

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Jennifer O’Neill11321041330.833100.00002102
1Agata Świątkowska000000000000000000
3Brianna Kiesel847102728.600044100.00423
8Elżbieta Międzik1024104580.022100.00001101
11Kateryna Rymarenko770102540.0020.033100.01601
12Roksana Sobiech00000010.00000000000
14Karolina Poboży1230015771.400022100.01212
21Laura Miškinienė13851141040.0010.055100.02621
25Karina Michałek623102450.022100.00000212
30Shante Evans11601041136.40003560.04233
 Suma78352172276342.971070.0171989.51124915

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
4 października 2019 (piątek) 19:10 EBLK 2019/2020 1

Poprzednie spotkania

EBLK 2018/2019

Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
72 - 76
Final Score

EBLK 2018/2019

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
67 - 76
Final Score

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
86 - 55
Final Score

EBLK 2017/2018

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
58 - 73
Final Score