Flammes Carolo Basket Ardennes vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

Flammes Carolo Basket Ardennes
Artego Bydgoszcz
84 - 47
Final Score
1 2 3 4 DO W
Flammes Carolo Basket Ardennes 29 18 16 21 - 84
Artego Bydgoszcz 10 16 9 12 - 47
ZBI
47
AST
25
PRZ
11
BLK
2
FAU
12
ZBI
39
AST
11
PRZ
5
BLK
1
FAU
19
Statystyki Meczu
43.7%
Skuteczność rzutów z gry
47.4%
Skuteczność rzutów za 3
86.7%
Skuteczność rzutów osobistych
26.9%
Skuteczność rzutów z gry
13.0%
Skuteczność rzutów za 3
88.9%
Skuteczność rzutów osobistych

Flammes Carolo Basket Ardennes

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 Suma840251123171091901315012351112

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neill13541051533.32728.611100.01442
7Agnieszka Szott-Hejmej421002633.3020.00000222
8Elżbieta Międzik632002633.31520.01250.01211
10Dragana Stanković880304944.40000002624
11Denesha Stallworth04000080.00000001330
12Julia Adamowicz252001714.3040.00003244
13Julie McBride842012540.0030.044100.02211
14Karolina Poboży430101333.300022100.03002
25Sylwia Bujniak01000020.0020.00000110
63Justyna Żurowska-Cegielska240001616.70000000403
 Suma47391151186726.932313.08988.913261819

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
10 stycznia 2018 (środa) 18:00 Euro Cup 2017/2018 2 (11)

Poprzednie spotkania

Euro Cup 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Flammes Carolo Basket Ardennes
62 - 83
Final Score