Artego Bydgoszcz vs Flammes Carolo Basket Ardennes

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Flammes Carolo Basket Ardennes
62 - 83
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 17 16 18 11 - 62
Flammes Carolo Basket Ardennes 33 13 16 21 - 83
ZBI
20
AST
15
PRZ
14
BLK
1
FAU
19
ZBI
46
AST
23
PRZ
8
BLK
1
FAU
20
Statystyki Meczu
40.7%
Skuteczność rzutów z gry
12.5%
Skuteczność rzutów za 3
75.0%
Skuteczność rzutów osobistych
50.9%
Skuteczność rzutów z gry
38.1%
Skuteczność rzutów za 3
77.3%
Skuteczność rzutów osobistych

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca13242031421.4030.07887.50223
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa02000010.0010.00000232
8Elżbieta Międzikrzucająca14331061346.22825.00000303
10Dragana Stankovićśrodkowa1330016875.00001333.31223
11Denesha Stallworthśrodkowa10613041040.00002366.72402
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa00000010.0010.00000011
13Julie McBriderozgrywająca406602540.0030.00000043
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa000000000000000010
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa841203742.900022100.03102
 Suma 622015141245940.721612.5121675.06141319

Flammes Carolo Basket Ardennes

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki Flammes Carolo Basket Ardennes-000000000000000000
 Suma 83462381295750.982138.1172277.315312320

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
4 stycznia 2018 (czwartek) 18:00 Euro Cup 2017/2018 1 (11)