Artego Bydgoszcz vs Aluinvent DVTK Miskolc

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Aluinvent DVTK Miskolc
75 - 71
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 19 27 13 16 - 75
Aluinvent DVTK Miskolc 16 16 21 18 - 71
ZBI
31
AST
26
PRZ
6
BLK
1
FAU
13
ZBI
64
AST
19
PRZ
4
BLK
9
FAU
12
Statystyki Meczu
46.3%
Skuteczność rzutów z gry
22.7%
Skuteczność rzutów za 3
88.9%
Skuteczność rzutów osobistych
43.6%
Skuteczność rzutów z gry
57.9%
Skuteczność rzutów za 3
92.3%
Skuteczność rzutów osobistych

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca10420051533.3070.00000421
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa451001333.3010.022100.01400
8Elżbieta Międzikrzucająca11251041136.43837.50000213
10Dragana Stankovićśrodkowa1382116966.70001250.02633
11Denesha Stallworthśrodkowa23710091464.300055100.03422
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa00000010.0010.00000001
13Julie McBriderozgrywająca12413405955.62540.00000412
25Sylwia Bujniakrozgrywająca / rzucająca000000000000000000
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa212001520.00000000111
 Suma 75312661316746.352222.78988.96251013

Aluinvent DVTK Miskolc

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki Aluinvent DVTK Miskolc-000000000000000000
 Suma 71641949245543.6111957.9121392.330341712

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
21 grudnia 2017 (czwartek) 18:00 Euro Cup 2017/2018 2 (6)