Aluinvent DVTK Miskolc vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

Aluinvent DVTK Miskolc
Artego Bydgoszcz
68 - 86
Final Score
1 2 3 4 DO W
Aluinvent DVTK Miskolc 18 14 20 16 - 68
Artego Bydgoszcz 32 25 15 14 - 86
ZBI
37
AST
9
PRZ
7
BLK
1
FAU
17
ZBI
25
AST
22
PRZ
11
BLK
2
FAU
20
Statystyki Meczu
44.1%
Skuteczność rzutów z gry
22.2%
Skuteczność rzutów za 3
66.7%
Skuteczność rzutów osobistych
53.3%
Skuteczność rzutów z gry
48.0%
Skuteczność rzutów za 3
58.8%
Skuteczność rzutów osobistych

Aluinvent DVTK Miskolc

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 Suma680971265902901421013242017

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neill846103650.01250.01425.00414
7Agnieszka Szott-Hejmej01100020.0010.00000100
8Elżbieta Międzik21120071450.071353.80000113
10Dragana Stanković1630026966.70004580.02134
11Denesha Stallworth21722091464.3010.03650.01633
12Julia Adamowicz500201333.31333.322100.00011
13Julie McBride9411403560.03560.00000433
14Karolina Poboży010000000000000100
63Justyna Żurowska-Cegielska640203742.90000002232
 Suma862522112326053.3122548.0101758.85201520

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
14 grudnia 2017 (czwartek) 18:00 Euro Cup 2017/2018 1 (6)