Artego Bydgoszcz vs Sparta&k M.R. Vidnoje

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Sparta&k M.R. Vidnoje
69 - 58
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 15 16 18 20 - 69
Sparta&k M.R. Vidnoje 10 20 9 19 - 58
ZBI
39
AST
13
PRZ
11
BLK
2
FAU
17
ZBI
39
AST
11
PRZ
11
BLK
0
FAU
18
Statystyki Meczu
38.3%
Skuteczność rzutów z gry
42.9%
Skuteczność rzutów za 3
85.0%
Skuteczność rzutów osobistych
35.4%
Skuteczność rzutów z gry
14.8%
Skuteczność rzutów za 3
72.7%
Skuteczność rzutów osobistych

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neill16634041428.6010.081080.00611
5Katarzyna Kocaj00000010.00000000000
7Agnieszka Szott-Hejmej03100010.0010.00000311
8Elżbieta Międzik610002540.02450.00000103
10Dragana Stanković10403041040.000022100.02222
11Denesha Stallworth15700161250.00003475.03411
12Julia Adamowicz03001030.0030.00001203
13Julie McBride18662051145.54580.044100.00643
14Karolina Poboży000000000000000000
24Paulina Kuczyńska000000000000000000
63Justyna Żurowska-Cegielska493202366.70000003613
 Suma693913112236038.361442.9172085.09301517

Sparta&k M.R. Vidnoje

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
58011110236504270811013261818

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
29 listopada 2017 (środa) 18:00 Euro Cup 2017/2018 6

Poprzednie spotkania

Euro Cup 2017/2018

Sparta&k M.R. Vidnoje
Artego Bydgoszcz
81 - 88
Final Score