Umea Udominate vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

Umea Udominate
Artego Bydgoszcz
86 - 88
Final Score
1 2 3 4 DO W
Umea Udominate 14 19 23 30 - 86
Artego Bydgoszcz 19 23 22 24 - 88
ZBI
45
AST
13
PRZ
8
BLK
2
FAU
21
ZBI
17
AST
16
PRZ
13
BLK
6
FAU
22
Statystyki Meczu
50.8%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
79.2%
Skuteczność rzutów osobistych
46.6%
Skuteczność rzutów z gry
28.6%
Skuteczność rzutów za 3
100.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Umea Udominate

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki Umea Udominate-000000000000000000
 Suma 86451382316150.851533.3192479.217282321

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca20634081747.1030.044100.00644
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa701103650.01425.00000014
8Elżbieta Międzikrzucająca813212633.32540.022100.01021
10Dragana Stankovićśrodkowa1011124666.700022100.00135
11Denesha Stallworthśrodkowa14312361250.000022100.00302
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa00000010.00000000001
13Julie McBriderozgrywająca1147203560.01250.044100.00443
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa000000000000000000
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa220101520.00000001112
 Suma 721716136275846.641428.61414100.02151522

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
23 listopada 2017 (czwartek) 18:00 Euro Cup 2017/2018 5