Artego Bydgoszcz vs Mba Moscow

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

Artego Bydgoszcz
MBA Moscow
78 - 65
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 21 16 19 22 - 78
MBA Moscow 9 26 14 16 - 65
ZBI
42
AST
21
PRZ
9
BLK
9
FAU
17
ZBI
36
AST
14
PRZ
9
BLK
3
FAU
18
Statystyki Meczu
47.1%
Skuteczność rzutów z gry
60.0%
Skuteczność rzutów za 3
68.8%
Skuteczność rzutów osobistych
34.3%
Skuteczność rzutów z gry
21.6%
Skuteczność rzutów za 3
73.3%
Skuteczność rzutów osobistych

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca237510102245.5050.033100.01602
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa02001040.0010.00000200
8Elżbieta Międzikrzucająca543011250.01250.022100.00404
10Dragana Stankovićśrodkowa10111114757.10002366.74700
11Denesha Stallworthśrodkowa21610091560.00003650.02432
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa00000010.0010.00000012
13Julie McBriderozgrywająca13910105955.62633.31250.01884
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa000000000000000012
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa631003837.50000000331
 Suma 78422199326847.191560.0111668.88341617

MBA Moscow

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki Mba Moscow-000000000000000000
 Suma 65361493236734.383721.6111573.311251618

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
2 listopada 2017 (czwartek) 18:00 Euro Cup 2017/2018 4