Sparta&k M.R. Vidnoje vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

Sparta&k M.R. Vidnoje
Artego Bydgoszcz
81 - 88
Final Score
1 2 3 4 DO W
Sparta&k M.R. Vidnoje 28 27 12 14 - 81
Artego Bydgoszcz 19 23 22 24 - 88
ZBI
34
AST
19
PRZ
3
BLK
1
FAU
18
ZBI
39
AST
21
PRZ
9
BLK
1
FAU
21
Statystyki Meczu
45.3%
Skuteczność rzutów z gry
26.1%
Skuteczność rzutów za 3
85.0%
Skuteczność rzutów osobistych
53.1%
Skuteczność rzutów z gry
41.7%
Skuteczność rzutów za 3
71.4%
Skuteczność rzutów osobistych

Filmy

Sparta&k M.R. Vidnoje

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 81341931296445.362326.1172085.08261118

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca326440121963.21250.07887.51522
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa631002366.72366.70000320
8Elżbieta Międzikrzucająca1035003560.02366.722100.00313
10Dragana Stankovićśrodkowa14714151050.00004944.41612
11Denesha Stallworthśrodkowa1230005955.600022100.01225
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa01000030.0010.00000100
13Julie McBriderozgrywająca629103837.5030.00000212
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa210001333.30000001003
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa631003475.00000002114
 Suma 88392191346453.151241.7152171.416231021

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
25 października 2017 (środa) 18:00 Euro Cup 2017/2018 3