Mba Moscow vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

Euro Cup 2017/2018

MBA Moscow
Artego Bydgoszcz
70 - 87
Final Score
1 2 3 4 DO W
MBA Moscow 20 16 17 17 - 70
Artego Bydgoszcz 29 21 18 19 - 87
ZBI
32
AST
16
PRZ
9
BLK
1
FAU
18
ZBI
27
AST
27
PRZ
9
BLK
1
FAU
15
Statystyki Meczu
44.3%
Skuteczność rzutów z gry
28.0%
Skuteczność rzutów za 3
75.0%
Skuteczność rzutów osobistych
52.4%
Skuteczność rzutów z gry
55.6%
Skuteczność rzutów za 3
91.7%
Skuteczność rzutów osobistych

MBA Moscow

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki Mba Moscow-000000000000000000
 Suma 70321691276144.372528.091275.05272018

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca326201911.11250.00000221
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa544101250.01250.022100.00401
8Elżbieta Międzikrzucająca23330091275.05771.40000321
10Dragana Stankovićśrodkowa1130014850.00003475.01213
11Denesha Stallworthśrodkowa245340111573.300022100.01412
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa820002633.32450.022100.00202
13Julie McBriderozgrywająca137102051050.01333.322100.00744
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa01000010.00000000111
24Paulina Kuczyńskaniska skrzydłowa000000000000000000
25Sylwia Bujniakrozgrywająca / rzucająca001000000000000000
 Suma 87272791336352.4101855.6111291.72251115

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
12 października 2017 (czwartek) 19:00 Euro Cup 2017/2018 1