0%
0%
0%

Relacja

Pierwszej punkty tuż po rozpoczęciu gry zdobyła Oksana Mołłowa, jednak szybko rzutem z dystansu odpowiedziała Agnieszka Szott-Hejmej. Artego po 3 minutach prowadziło 9:2 i wydawało się że powoli przejmuje kontrolę nad spotkaniem, jednak dzięki kolejnym punktom Oksany Mołłowej przejezdne zdołały doprowadzić do remisu 12:12, a nawet przejąć na moment prowadzenie. W drugiej kwarcie po 5 punktach z rzędu Tamary Radocaj Artego mogło trochę odetchnąć, bo przewaga wzrosła do 6 punktów (25:19). Miejscowe zdecydowanie poprawiły też grę w defensywie i na przerwę zeszły z prowadzeniem 42:30.
Dopiero po przerwie podopieczne trenera Tomasza Herkta zaprezentowały grę do jakiej przyzwyczaiły swoich kibiców. Artego w pełni dominowało na parkiecie i zwyciężyło ostatecznie 90:54