Artego Bydgoszcz vs TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Wyniki

EBLK 2018/2019

Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
79 - 43
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 18 20 25 16 - 79
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 17 4 2 20 - 43
ZBI
34
AST
14
PRZ
17
BLK
4
FAU
15
ZBI
23
AST
9
PRZ
5
BLK
0
FAU
25
Statystyki Meczu
52.6%
Skuteczność rzutów z gry
29.4%
Skuteczność rzutów za 3
51.9%
Skuteczność rzutów osobistych
34.1%
Skuteczność rzutów z gry
44.4%
Skuteczność rzutów za 3
100.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

W 8 kolejce Energa Basket Ligi Kobiet, Artego Bydgoszcz pokonało Ostrovie Ostrów Wielkopolski 79:43.
Mimo bardzo wysokiego wyniku, nie było to łatwe spotkanie dla bydgoszczanek.
Mecz niespodziewanie lepiej rozpoczęły zawodniczki z Ostrowa, które od pierwszych minut utrzymywały niewielką przewagę punktową. Bardzo dobrze w zespole gości punktowała Ewelina Jackowska, a w ataku wspomagały ją Karolina Podkańska i Aleksandra Wajler. Pierwsze prowadzenie Artego objęło dopiero w 8 minucie gry po trafieniu Karoliny Poboży. Po 10 minutach gospodynie prowadziły 18:17.
W drugiej kwarcie przewaga Artego powoli rosła i po kilku trafieniach z dystansu Elżbiety Międzik, przed przerwą wynosiła już 17 punktów (38:21).
Trzecią odsłonę gry wicemistrzynie Polski rozpoczęły od prowadzenia 22:0 (!) i dopiero w dziewiątej minucie gry, niemoc strzelecka gości przełamała Jenna Burdette. Mimo dużej przewagi, zespół Tomasza Herkta do końca walczył o jak najwyższe zwycięstwo i nie odpuszczał w obronie odnosząc efektowne zwycięstwo.

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Tamara Radočaj6140033100.00000000111
5Katarzyna Kocaj310001250.00001520.00111
7Agnieszka Szott-Hejmej1221205862.51425.011100.02000
8Elżbieta Międzik15220051145.53837.522100.00200
10Dragana Stanković13121425771.40003650.021013
13Julie McBride614502366.7010.02450.00121
14Karolina Poboży1040013837.50004580.02213
17Ziomara Morrison841014850.0010.0020.01354
21Paulina Niedziółka000000000000000000
24Paulina Kuczyńska02010030.0020.00001101
 Suma792914174305752.851725.0142752.09251315

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4309501544081805501222825

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
25 listopada 2018 (niedziela) 17:00 EBLK 2018/2019 8

Poprzednie spotkania

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
85 - 66
Final Score

EBLK 2017/2018

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Artego Bydgoszcz
61 - 103
Final Score