PGE MKK Siedlce vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2018/2019

PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
68 - 88
Final Score
1 2 3 4 DO W
PGE MKK Siedlce 16 24 6 22 - 68
Artego Bydgoszcz 21 22 27 18 - 88
ZBI
28
AST
20
PRZ
4
BLK
0
FAU
16
ZBI
31
AST
25
PRZ
10
BLK
5
FAU
16
Statystyki Meczu
42.2%
Skuteczność rzutów z gry
23.1%
Skuteczność rzutów za 3
78.6%
Skuteczność rzutów osobistych
54.7%
Skuteczność rzutów z gry
28.6%
Skuteczność rzutów za 3
77.8%
Skuteczność rzutów osobistych

PGE MKK Siedlce

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
68020402764031301114011171516

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Tamara Radočaj635003837.5010.00001221
5Katarzyna Kocaj010000000000001000
7Agnieszka Szott-Hejmej712102633.3010.03560.00141
8Elżbieta Międzik17452171163.63650.00000402
10Dragana Stanković19734271070.00005683.33424
13Julie McBride557202540.01333.30002311
14Karolina Poboży20211281080.00004580.01113
17Ziomara Morrison1061004757.100022100.03323
24Paulina Kuczyńska00100020.0020.00000001
31Monica Engelman420002540.0010.00000210
 Suma883125105356454.741428.6141877.811201316

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
10 listopada 2018 (sobota) 18:00 EBLK 2018/2019 7

Poprzednie spotkania

EBLK 2017/2018

PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
58 - 99
Final Score

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
86 - 64
Final Score