Sunreef Yachts PG vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2018/2019

Sunreef Yachts PG
Artego Bydgoszcz
54 - 60
Final Score
1 2 3 4 DO W
Sunreef Yachts PG 21 11 10 12 - 54
Artego Bydgoszcz 10 11 22 17 - 60
ZBI
29
AST
17
PRZ
10
BLK
2
FAU
30
ZBI
35
AST
17
PRZ
11
BLK
3
FAU
16
Statystyki Meczu
37.7%
Skuteczność rzutów z gry
26.7%
Skuteczność rzutów za 3
71.4%
Skuteczność rzutów osobistych
40.8%
Skuteczność rzutów z gry
11.1%
Skuteczność rzutów za 3
76.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

Sunreef Yachts PG

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 542917102205337.741526.7101471.45242030

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Tamara Radočajrozgrywająca / rzucająca8382021020.0030.044100.01273
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa1140103742.9030.05862.50422
8Elżbieta Międzikrzucająca462301425.01333.31250.00620
10Dragana Stankovićśrodkowa201343281747.10004666.731033
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa660112450.000022100.02423
17Ziomara Morrisonśrodkowa / silna skrzydłowa1132104580.000033100.00335
31Monica Engelmanrzucająca / niska skrzydłowa00100020.00000000020
 Suma 603517113204940.81911.1192576.06292116

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
17 października 2018 20:30 EBLK 2018/2019 3