PGE MKK Siedlce vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2017/2018

PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
58 - 99
Final Score
1 2 3 4 DO W
PGE MKK Siedlce 18 7 16 17 - 58
Artego Bydgoszcz 19 30 27 23 - 99
ZBI
22
AST
15
PRZ
7
BLK
2
FAU
20
ZBI
39
AST
22
PRZ
7
BLK
1
FAU
17
Statystyki Meczu
33.9%
Skuteczność rzutów z gry
28.6%
Skuteczność rzutów za 3
70.6%
Skuteczność rzutów osobistych
54.5%
Skuteczność rzutów z gry
57.1%
Skuteczność rzutów za 3
93.8%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

Inaugurująca kwarta pokazywała, że PGE MKK będzie chciało walczyć z liderkami jak równy z równym. Wszystkie zmieniła druga część meczu – Artego straciło tylko siedem punktów, a samo rzuciło aż 30. To wystarczyło do objęcia pełnej kontroli nad meczem. Ostatecznie przyjezdne zwyciężyły 99:58. Julia Adamowicz zanotowała 20 punktów i 7 zbiórek. Oksana Mołłowa zdobyła 19 punktów, 4 zbiórki i 5 asyst.

PGE MKK Siedlce

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
5801572216204140121707151520

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neill1353105771.42366.711100.00501
7Agnieszka Szott-Hejmej521102450.0010.01250.00213
8Elżbieta Międzik1410005862.54666.70000120
10Dragana Stanković14621061154.500022100.02443
11Denesha Stallworth865102825.000044100.02421
12Julia Adamowicz20700071070.03560.033100.01603
13Julie McBride1425106966.72366.70001112
14Karolina Poboży46110030.000044100.00612
63Justyna Żurowska-Cegielska443112366.70000001322
 Suma99392271366655.6122161.1151693.87321617

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
28 marca 2018 (środa) 18:00 EBLK 2017/2018 26

Poprzednie spotkania

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
86 - 64
Final Score