PGE MKK Siedlce vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2017/2018

PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
58 - 99
Final Score
1 2 3 4 DO W
PGE MKK Siedlce 18 7 16 17 - 58
Artego Bydgoszcz 19 30 27 23 - 99
ZBI
22
AST
15
PRZ
7
BLK
2
FAU
20
ZBI
39
AST
22
PRZ
7
BLK
1
FAU
17
Statystyki Meczu
33.9%
Skuteczność rzutów z gry
28.6%
Skuteczność rzutów za 3
70.6%
Skuteczność rzutów osobistych
54.5%
Skuteczność rzutów z gry
57.1%
Skuteczność rzutów za 3
93.8%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

Inaugurująca kwarta pokazywała, że PGE MKK będzie chciało walczyć z liderkami jak równy z równym. Wszystkie zmieniła druga część meczu – Artego straciło tylko siedem punktów, a samo rzuciło aż 30. To wystarczyło do objęcia pełnej kontroli nad meczem. Ostatecznie przyjezdne zwyciężyły 99:58. Julia Adamowicz zanotowała 20 punktów i 7 zbiórek. Oksana Mołłowa zdobyła 19 punktów, 4 zbiórki i 5 asyst.

PGE MKK Siedlce

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 58221572216233.941428.6121770.67151520

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca1353105771.42366.711100.00501
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa521102450.0010.01250.00213
8Elżbieta Międzikrzucająca1410005862.54666.70000120
10Dragana Stankovićśrodkowa14621061154.500022100.02443
11Denesha Stallworthśrodkowa865102825.000044100.02421
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa20700071070.03560.033100.01603
13Julie McBriderozgrywająca1425106966.72366.70001112
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa46110030.000044100.00612
25Sylwia Bujniakrozgrywająca / rzucająca302001333.31333.30000030
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa443112366.70000001322
 Suma 99392271366654.5122157.1151693.87321617

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
28 marca 2018 (środa) 18:00 EBLK 2017/2018 26