Wisła CanPack Kraków vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2017/2018

Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
86 - 61
Final Score
1 2 3 4 DO W
Wisła CanPack Kraków 23 24 14 25 - 86
Artego Bydgoszcz 16 16 13 16 - 61
ZBI
37
AST
19
PRZ
10
BLK
3
FAU
15
ZBI
20
AST
18
PRZ
9
BLK
2
FAU
23
Statystyki Meczu
52.7%
Skuteczność rzutów z gry
25.0%
Skuteczność rzutów za 3
92.6%
Skuteczność rzutów osobistych
38.3%
Skuteczność rzutów z gry
25.0%
Skuteczność rzutów za 3
78.6%
Skuteczność rzutów osobistych

Filmy

Wisła CanPack Kraków

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 863719103295552.731225.0252792.610271415

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca9043031030.01333.32366.70023
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa530002450.01250.00001202
8Elżbieta Międzikrzucająca23100060.0030.022100.00324
10Dragana Stankovićśrodkowa1151215862.50001250.03233
11Denesha Stallworthśrodkowa820114944.40000000203
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa310001250.011100.00000121
13Julie McBriderozgrywająca112103031030.01616.74580.00212
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa820003475.000022100.00214
25Sylwia Bujniakrozgrywająca / rzucająca00100010.0010.00000000
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa421002633.30000000211
 Suma 61201892236038.341625.0111478.64161223

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
21 marca 2018 (środa) 18:00 EBLK 2017/2018 24