Wisła CanPack Kraków vs Artego Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2017/2018

Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
86 - 61
Final Score
1 2 3 4 DO W
Wisła Kraków 23 24 14 25 - 86
Artego Bydgoszcz 16 16 13 16 - 61
ZBI
37
AST
19
PRZ
10
BLK
3
FAU
15
ZBI
20
AST
18
PRZ
9
BLK
2
FAU
23
Statystyki Meczu
52.7%
Skuteczność rzutów z gry
25.0%
Skuteczność rzutów za 3
92.6%
Skuteczność rzutów osobistych
38.3%
Skuteczność rzutów z gry
25.0%
Skuteczność rzutów za 3
78.6%
Skuteczność rzutów osobistych

Filmy

Wisła Kraków

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
860191032955031202527010271415

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neill9043031030.01333.32366.70023
7Agnieszka Szott-Hejmej530002450.01250.00001202
8Elżbieta Międzik23100060.0030.022100.00324
10Dragana Stanković1151215862.50001250.03233
11Denesha Stallworth820114944.40000000203
12Julia Adamowicz310001250.011100.00000121
13Julie McBride112103031030.01616.74580.00212
14Karolina Poboży820003475.000022100.00214
63Justyna Żurowska-Cegielska421002633.30000000211
 Suma61201892236039.041626.7111478.64161223

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
21 marca 2018 (środa) 18:00 EBLK 2017/2018 24

Poprzednie spotkania

Puchar Polski 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
77 - 53
Final Score

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
67 - 78
Final Score