Artego Bydgoszcz vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Wyniki

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
91 - 77
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 26 24 24 17 - 91
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 25 15 18 19 - 77
ZBI
24
AST
31
PRZ
5
BLK
3
FAU
14
ZBI
18
AST
15
PRZ
6
BLK
1
FAU
11
Statystyki Meczu
62.3%
Skuteczność rzutów z gry
36.8%
Skuteczność rzutów za 3
100.0%
Skuteczność rzutów osobistych
57.1%
Skuteczność rzutów z gry
26.3%
Skuteczność rzutów za 3
80.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

W meczu 22 kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Artrgo Bydgoszcz pokonało JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 91:77

Mecz niespodziewanie od prowadzenia rozpoczęło Zagłębie, które po punktach Michaeli Stara i Robyn Parks prowadziło 4:0. Bydgoszczankom brakowało nieco dokładności w rozgrywaniu i kończeniu akcji, co wykorzystały koszykarki gości kontrolując przewagę. W 5 minucie po kolejnym trafieniu Parks przewaga Zagłębia wzrosła do 10 punktów (16:6). Artego wszystkie straty udało się odrobić jednak jeszcze przed końcem kwarty, dzięki trafieniom z dystansu Elżbiety Międzik, Jennifer O’Neill i Julie McBride. Wynik na 26:25 ustaliła Dragana Stankovic trafiając dwa rzuty wolne.

W drugiej kwarcie gospodynie zaczęły odzyskiwać kontrolę nad meczem. Z łatwością pod kosz Zagłębia przedostawały się Julia Adamowicz, Karolina Poboży i Dennesha Stallworth, a kolejne trafienia z dystansu dorzuciła Elżbieta Międzik i do przerwy Artego prowadziło 50:40.

W drugiej połowie bydgoszczanki cały czas utrzymywały kilkunastopunktową przewagę odnosząc kolejne pewne zwycięstwo.

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca9340033100.033100.00000300
5Katarzyna Kocajśrodkowa000000000000000000
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa02300010.0010.00001112
8Elżbieta Międzikrzucająca14140061154.52633.30000101
10Dragana Stankovićśrodkowa18431271070.000044100.03114
11Denesha Stallworthśrodkowa1642007887.500022100.01312
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa212101520.0040.00000111
13Julie McBriderozgrywająca10312104850.02540.00000340
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa1220116785.70000000203
24Paulina Kuczyńskaniska skrzydłowa000000000000000000
25Sylwia Bujniakrozgrywająca / rzucająca00100010.00000000000
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa1040104757.100022100.00411
 Suma 91243153386162.371936.888100.0519914

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 77181561325657.151926.381080.02161311

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
10 marca 2018 (sobota) 17:00 EBLK 2017/2018 22