Artego Bydgoszcz vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Wyniki

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
91 - 77
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 26 24 24 17 - 91
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 25 15 18 19 - 77
ZBI
24
AST
31
PRZ
5
BLK
3
FAU
14
ZBI
18
AST
15
PRZ
6
BLK
1
FAU
11
Statystyki Meczu
62.3%
Skuteczność rzutów z gry
36.8%
Skuteczność rzutów za 3
100.0%
Skuteczność rzutów osobistych
57.1%
Skuteczność rzutów z gry
26.3%
Skuteczność rzutów za 3
80.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Podsumowanie

W meczu 22 kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Artrgo Bydgoszcz pokonało JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 91:77

Mecz niespodziewanie od prowadzenia rozpoczęło Zagłębie, które po punktach Michaeli Stara i Robyn Parks prowadziło 4:0. Bydgoszczankom brakowało nieco dokładności w rozgrywaniu i kończeniu akcji, co wykorzystały koszykarki gości kontrolując przewagę. W 5 minucie po kolejnym trafieniu Parks przewaga Zagłębia wzrosła do 10 punktów (16:6). Artego wszystkie straty udało się odrobić jednak jeszcze przed końcem kwarty, dzięki trafieniom z dystansu Elżbiety Międzik, Jennifer O’Neill i Julie McBride. Wynik na 26:25 ustaliła Dragana Stankovic trafiając dwa rzuty wolne.

W drugiej kwarcie gospodynie zaczęły odzyskiwać kontrolę nad meczem. Z łatwością pod kosz Zagłębia przedostawały się Julia Adamowicz, Karolina Poboży i Dennesha Stallworth, a kolejne trafienia z dystansu dorzuciła Elżbieta Międzik i do przerwy Artego prowadziło 50:40.

W drugiej połowie bydgoszczanki cały czas utrzymywały kilkunastopunktową przewagę odnosząc kolejne pewne zwycięstwo.

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neill9340033100.033100.00000300
5Katarzyna Kocaj000000000000000000
7Agnieszka Szott-Hejmej02300010.0010.00001112
8Elżbieta Międzik14140061154.52633.30000101
10Dragana Stanković18431271070.000044100.03114
11Denesha Stallworth1642007887.500022100.01312
12Julia Adamowicz212101520.0040.00000111
13Julie McBride10312104850.02540.00000340
14Karolina Poboży1220116785.70000000203
24Paulina Kuczyńska000000000000000000
63Justyna Żurowska-Cegielska1040104757.100022100.00411
 Suma91243153386163.371936.888100.0519914

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
770156132560519081002161311

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
10 marca 2018 (sobota) 17:00 EBLK 2017/2018 22

Poprzednie spotkania

EBLK 2017/2018

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
60 - 80
Final Score