Artego Bydgoszcz vs Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Wyniki

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
86 - 55
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 28 18 17 23 - 86
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14 11 22 8 - 55
ZBI
43
AST
23
PRZ
10
BLK
3
FAU
13
ZBI
27
AST
11
PRZ
9
BLK
2
FAU
18
Statystyki Meczu
47.8%
Skuteczność rzutów z gry
34.8%
Skuteczność rzutów za 3
85.7%
Skuteczność rzutów osobistych
35.5%
Skuteczność rzutów z gry
22.2%
Skuteczność rzutów za 3
87.5%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

W 20 kolejce Energa Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz we własnej hali pokonało Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin 86:55

Wynik otworzyła Feyonda Fitzgerald. „Pszczółki” od pierwszych minut zagrały bardzo twardą obroną co utrudniało Artego zdobywanie punktów. Prowadzenie 8:4 bydgoszczanki objęły dzięki skutecznym akcją podkoszowym Denneshy Stallworth i Dragany Stankovic. Wyrównana rywalizacja trwała do połowy kwarty i wyniku 14:14. Od tego momentu gospodynie zanotowały serię 14 punktów z rzędu nie pozwalając gościom na celne trafienie i na pierwszą przerwę zeszły z wynikiem 28:14. W drugiej odsłonie Artego konsekwentnie powiększało swoją przewagę. Mimo że bydgoszczanki przystąpiły do meczu w zaledwie 8-osobowym składzie (cześć zawodniczek rozgrywało w Poznaniu mecz U22), to nawet na moment nie zwalniały tempa i do przerwy prowadziły 46:25.

Po przerwie lublinianki zdecydowanie lepiej radziły sobie pod atakowanym koszem odrabiając dużą część strat. Przewaga Artego zmalała do zaledwie 8 punktów (55:47), jednak ostatnie słowo ponownie należało do drużyny Tomasza Herkta która zdobyła kolejne 8 punktów z rzędu i przed decydującą kwartą prowadziła 63:47. W ostatnich minutach meczu Artego jeszcze powiekszyło przewagę odnosząc zdecydowane zwycięstwo.

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca10462041233.32450.00000423
8Elżbieta Międzikrzucająca19683081942.131225.00004232
10Dragana Stankovićśrodkowa20611181080.000044100.02422
11Denesha Stallworthśrodkowa17802061060.00005683.32642
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa451111425.01250.01250.02300
13Julie McBriderozgrywająca1035003650.02450.022100.00312
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa6112113837.5010.00002922
 Suma 864323103336947.882334.8121485.712311413

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
 55271192226235.541822.27887.58191818

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
25 lutego 2018 (niedziela) 17:00 EBLK 2017/2018 20