Artego Bydgoszcz vs TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Wyniki

EBLK 2017/2018

Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
85 - 66
Final Score
1 2 3 4 DO W
Artego Bydgoszcz 21 18 24 22 - 85
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 12 21 21 - 66
ZBI
23
AST
27
PRZ
12
BLK
3
FAU
20
ZBI
29
AST
11
PRZ
6
BLK
1
FAU
18
Statystyki Meczu
60.7%
Skuteczność rzutów z gry
58.3%
Skuteczność rzutów za 3
83.3%
Skuteczność rzutów osobistych
37.0%
Skuteczność rzutów z gry
36.4%
Skuteczność rzutów za 3
78.3%
Skuteczność rzutów osobistych

Relacja

Koszykarki Artego Bydgoszcz po zdobyciu Pucharu Polski nie zwalniają tempa.

Dziś drużyna Tomasza Herka odniosła szóste zwycięstwo w styczniu, we własnej hali pokonując Ostrovię Ostrów Wielkopolski 85:66. Mecz rozpoczął się od niespodziewanego prowadzenia gości. Po rzutach Jordan Jones i Moniki Jasnowskiej Ostrovia prowadziła 5:0. W kolejnych minutach Artego szybko jednak odrobiło straty za sprawą celnych rzutów z dystansu Elżbiety Międzik (10 punktów w tej części) i serii szybkich ataków. W efekcie tego bydgoszczanki na pierwszą przerwę zeszły z prowadzeniem 21:12.

W drugiej części oba zespoły długo nie mogły znaleźć drogi do kosza. Niemoc strzelecką dopiero po niemal 4 minutach gry przełamała Elżbieta Międzik. Tuż przed przerwą przewaga miejscowych sięgnęła prawie 20 punktów i było praktycznie pewne że Artego odniesie kolejne ligowe zwycięstwo. Część strat ostrowianki odrobiły po rzutach trzypunktowych Moniki Jasnowskiej i Katarzyny Motyl ustalając wynik na 39:24.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Mimo ambitnej walki ostrowiankom nie udało się zbliżyć. Artego cały czas utrzymywało kilkanaście punktów przewagi odnosząc pewne zwycięstwo.

Filmy

Artego Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
00Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca815204580.00000000114
7Agnieszka Szott-Hejmejniska skrzydłowa1012004666.711100.01250.00131
8Elżbieta Międzikrzucająca1522006966.73560.00000200
10Dragana Stankovićśrodkowa1370126966.70001250.04334
11Denesha Stallworthśrodkowa1251304666.700044100.00503
12Julia Adamowiczniska skrzydłowa512001520.01250.022100.00101
13Julie McBriderozgrywająca8313303742.92450.00000332
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa010000000000000102
24Paulina Kuczyńskaniska skrzydłowa000000000000000010
63Justyna Żurowska-Cegielskasilna skrzydłowa1422316966.700022100.00223
 Suma 852327123345660.771258.3101283.34191320

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

# Zawodnik Pozycja PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
Zawodniczki TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski-000000000000000000
 Suma 66291161205437.082236.4182378.314151818

Szczegóły

Data Czas Rozgrywki Sezon Kolejka
28 stycznia 2018 (niedziela) 17:00 EBLK 2017/2018 16