Artego Bydgoszcz

ZAWODNICZKI 2019/2020

#ZawodnikPozycjaPKTMRG%RO%R3%PNM
0Jennifer O’Neillrozgrywająca / rzucająca2962240.581.336.013.5
1Agata Świątkowskaniska skrzydłowa030.00.00.00.0
3Brianna Kieselrozgrywająca3062247.683.525.813.9
4Edyta Faleńczyk000.00.00.00.0
8Elżbieta Międzikrzucająca2072251.7100.049.59.4
10Wiktoria Sobiech6350.050.0100.02.0
11Kateryna Rymarenkoniska skrzydłowa, silna skrzydłowa1981940.386.837.810.4
12Roksana Sobiechniska skrzydłowa040.00.00.00.0
13Wiktoria Zasadarzucająca210.066.70.02.0
14Karolina Pobożysilna skrzydłowa / środkowa1712255.579.20.07.8
18Aneta Rolarozgrywająca010.00.00.00.0
21Laura Miškinienėśrodkowa3702257.681.537.516.8
25Karina Michałekniska skrzydłowa1002239.858.339.64.5
30Shante Evansśrodkowa13226.360.00.06.5
44Zuzanna Piwkowskarozgrywająca / rzucająca2150.00.00.02.0